Коли звичайної води замало
RU UA
8877

Замовити доставку

Про нас пишуть

Інтоксикація та зневоднення організму?

Організм людини переважно скла...

Детальніше

Інтоксикація та зневоднення організму?

Автор
Аптека
Спеціалізоване видання
04.04.2018
4 хв. читання

Організм людини переважно складається з води, яка потрібна йому для хімічних та обмінних процесів, що не припиняються ні на мить протягом усього життя. Проте якщо про користь води знають, мабуть, усі, про її брак в організмі багато хто й не здогадується. Однак такі симптоми, як втома, брак енергії, головний біль, сухість шкіри та слизових оболонок, запаморочення тощо, можуть вказувати на дегідратацію організму та його «крик» про спрагу! Відновлення водно-сольового балансу в організмі — також важливий аспект дезінтоксикації організму, бо під час діареї чи блювання організм втрачає такі необхідні йому для виведення токсинів воду та електроліти. Про те, як максимально швидко відновити організм після інтоксикації та втамувати його «спрагу», знають українські спеціалісти фармацевтичної корпорації «ЮРІЯ-ФАРМ». Вони потурбувалися про те, щоб в аптеках з’явилася спеціальна вода для регідратації та дезінтоксикації організму — ReO.

У сучасному житті загроза дегідратації та інтоксикації організму підстерігає людину майже всюди. Підвищене потовиділення під час фізичних навантажень або в спекотну погоду, підміна води слабогазованими солодкими напоями, кавою чи чаєм можуть призвести до дегідратації організму. Інтоксикацію ж може спричинити споживання алкогольних напоїв. У результаті весела вечірка ввечері закінчується симптомами алкогольної інтоксикації на ранок.

У таких ситуаціях не обійтися без помічника, який сприятиме швидкому відновленню водно-сольового балансу в організмі, зменшенню вираженості інтоксикації та покращенню самопочуття. Такого рятівника сьогодні можна знайти на полицях аптек. Спеціальна вода для регідратації та дезінтоксикації організму ReO має добре збалансований водно-сольовий склад (таблиця), не містить консервантів, барвників і вуглеводів і розроблена для максимально швидкого всмоктування води та електролітів.

 

Склад спеціальної води для регідратації та дезінтоксикації організму ReO

 

Компоненти Вміст
Na+ 900 мг/л
К+ 160 мг/л
Mg2+ 50 мг/л
Са2+ 50 мг/л
СL 1600 мг/л
НСО3- 300 мг/л
Сорбітол до 90 мг/л
Вуглекислота 0,05–0,3%
Мінералізація — 2500-3000 мг/дм3


Коли рекомендується вживати ReO?
Вживання ReO є актуальним у разі станів, що супроводжуються дегідратацією (зневодненням) та інтоксикацією організму. Такі симптоми можуть виникати при:

 • токсикозі у вагітних. Блювання при токсикозі може призвести до дефіциту води і мікроелементів, потреба в яких під час вагітності є підвищеною;
 • спекотній погоді. Жаркий клімат збільшує потовиділення, а разом з потом організм втрачає воду і мікроелементи;
 • фізичних навантаженнях. Під час фізичної активності м’язи виділяють велику кількість теп­ла, що компенсується посиленим потовиділенням;
 • гострих кишкових інфекціях у дітей. Вони часто супроводжуються діареєю та блюванням і, як наслідок, спричинюють втрату води та мікроелементів;
 • алкогольній інтоксикації. У разі вживання алкоголю відзначається підвищене сечовиділення, і з організму виводиться води більше, ніж було спожито;
 • отруєннях. Блювання під час отруєння може призвести до розвитку дегідратації і порушень електролітного обміну;
 • діареї;
 • підвищеній температурі тіла. Це провокує підвищене потовиділення та, як наслідок, може призвести до втрати води та мікроелементів.

Вода ReO має приємний солонуватий смак, легко п’ється, і її можна вживати навіть при нудоті.

 

ReO — коли звичайної води замало!

 

 

Джерело: https://www.apteka.ua/article/402454

Вода ReO: здоров'я та активність кожного дня

Однією з важливих подій березн...

Детальніше

Вода ReO: здоров'я та активність кожного дня

Автор
Фармацевт Практик
Науково-практичне видання
03.04.2018
4 хв. читання

Однією з важливих подій березня є Міжнародний день води, оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 р. Відтоді 22 березня є щорічною нагодою нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для суспільства, довкілля та організму людини

 

«Дорожча за золото»

Вода — необхідна умова існування всіх живих організмів на нашій планеті. Жителям пустелі добре відома ціна ковтка води, яка дорожче за золото. Адже жодне багатство не врятує подорожнього, якщо запас води буде вичерпано.

Ми не живемо в пустелі, але все одно страждаємо від зневоднення. Справа в тому, що сучасний ритм життя часто змушує нас забувати про потреби нашого організму. Ми менше рухаємося, менше звертаємо уваги на свій раціон та вживаємо недостатню кількість рідини. При цьому люди у віці старше 50 років частіше вживають чай та каву, тоді як молодь віддає перевагу солодким газованим напоям та сокам.

Нераціональний питний режим може призводити до сухості та зниження тонусу шкіри, зміни стану волосся та взагалі, до погіршення самопочуття. При нестачі рідини знижується фізична активність та підвищується ризик розвитку хронічних захворювань.

 

Коли виникає зневоднення

Навіть невелике зневоднення організму (близько 2% від маси тіла) супроводжується сильною спрагою і втомою. При втраті 12% людина не може відновитися без допомоги лікаря, а втрата на рівні 20% є незворотною.

Отже, якщо запаси води не поновлюються, виникає дегідратація (надмірна втрата організмом води та електролітів), симптомами якої є втома, брак енергії, сухість в роті, сухість шкіри, головний біль, запаморочення, закреп, потемніння сечі.

Дегадратація та порушення електролітного обміну можуть бути наслідками:

 • токсикозу вагітних, що супроводжується блюванням;
 • зловживання алкоголем, який діє як сечогінний засіб, що також призводить до зневоднення;
 • фізичних навантажень, за яких м’язи втрачають велику кількість тепла, що компенсується підвищеним потовиділенням;
 • діареї (особливо в дітей), що розвивається на фоні гострих кишкових інфекцій;
 • підвищеної температури тіла;
 • перегрівання організму (особливо при перебуванні в спекотних кліматичних умовах);
 • отруєнь та інших видів інтоксикації, що супроводжуються блюванням.

 

«Піраміда регідратації»

За необхідності поновити запаси води в організмі багато хто з нас припускається помилок, зокрема, намагається зробити це за рахунок газованих напоїв з цукром чи слабоалкогольних напоїв. Слід зазначити, що вони перебувають у самому низу так званої піраміди регідратації, тобто засобів, що допомагають уникнути зневоднення та якнайшвидше поновити запаси необхідних речовин.

Наступну сходинку посідають фруктові та овочеві соки, нежирне молоко, чай та кава з цукром.

Досить ефективним є вживання мінеральних вод з високим вмістом солей, а також чаю та безалкогольних напоїв без цукру.

Але верхівкою цієї «піраміди» є спеціальні продукти для регідратації організму і, зокрема, вода ReO.

 

Чому ReO?

ReO — це спеціальна вода для регідратації та дезінтоксикації організму, яка вгамовує спрагу та допомагає уникнути небажаних наслідків зневоднення.

Завдяки збалансованому водно-сольовому складу ReO забезпечує максимально швидке всмоктування води та електролітів. ReO ефективно усуває такі симптоми дегідратації, як втома, головний біль, сухість шкіри та слизових оболонок. Вода ReO попереджає зневоднення, нормалізує діурез, зменшує інтоксикацію, її можна вживати навіть при нудоті.

ReO не містить консервантів, барвників і вуглеводів, а також має відмінні смакові якості.

 

Кому доцільно рекомендувати ReO?

Рекомендувати спеціальну воду ReO слід при станах, що супроводжуються зневодненням та інтоксикацією організму. Зокрема, воду ReO можна порадити:

 • вагітним при нудоті та блюванні;
 • дорослим при алкогольній інтоксикації;
 • дітям та дорослим при діареї, гострих кишкових інфекціях, отруєннях, лихоманці, фізичних навантаженнях, а також у спекотну погоду.

***

За даними дослідження «ВЕСНА» щодо вживання їжі та напоїв, а також ризиків для здоров’я, кожен другий українець страждає від зневоднення. Натомість, дотримання питного режиму, зокрема, зі спеціальною водою ReO, та фізична активність є запорукою здорового способу життя.

 

ReO — коли звичайної води замало!

 

 

Джерело: http://fp.com.ua/articles/voda-reo-zdorov-ya-ta-aktyvnist-kozhnogo-dnya/

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята.
Наш менеджер зателефонує Вам
протягом найближчого часу

img